Lotto przez Internet wierzy ktoś jeszcze ??

Ciekawostki i informacje o tematyce gier liczbowych.
Odpowiedz
pawel93
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Lotto przez Internet wierzy ktoś jeszcze ??

Post autor: pawel93 » 05 sty 2018, 21:41

Madman pisze:
05 sty 2018, 18:55
pawel93 pisze:
03 sty 2018, 16:05
http://wgospodarce.pl/informacje/40356- ... z-internet

Z tego co tu napisane to będzie opcja gry przez internet może nawet w pierwszej połowie 2018 r. Ciekawe kiedy powiedzą coś więcej.
Zobacz date 11 września, trąbią już o tym od kilku czy kilkunastu miesięcy a konkretów nie ma...
Widziałem datę, a ten wywiad jest chyba z początków stycznia 2017, bo w pracy na telefonie czytałem oryginał z datą właśnie styczniową tylko później nie mogłem na kompie odnaleźć więc wrzuciłem pierwszy lepszy link. Jak widać ciężko rusza się taki państwowy moloch... Ciekawi i zależy mi na jednej rzeczy, żeby taką e-kolekurą dało się grać z zagranicy, bo jeśli nie będzie się dało to w sumie dla mnie może jej nie być.

Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Post autor: House7 » 06 sty 2018, 17:20

Na pewno się da. Przecież IP można zmieniać bez problemu. Jedynie wypłata na polskie konto bankowe ale to też nie problem.

KriSS
Boss
Boss

Post autor: KriSS » 12 lut 2018, 18:51

I jakoś cisza o lotto online, a regulaminy już dawno zmienione :-/

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 13 lut 2018, 21:47

Niech robią jak najprędzej - dosyć już mam tradycyjnych punktów. Wczoraj starsza kobieta dobiegła do drzwi kiosku i stanęła nieruchomo tuż za progiem choć mnie widziała, ja chcąc wejść lekko "naparłem" na nią a potem przeszedłem w dalszy kąt kolektury (było dużo miejsca) - po czym kolektorka (też stara) ostentacyjnie do niej "co chcieli Cię przesunąć ?", a ona "ach, szkoda gadać, dzień dobry by chociaż powiedział", kolektorka "ee tam język by sobie połamał przecież", a ona "chamstwo i tyle co zrobisz", kolektorka "no wybierz sobie zdrapki kochana". Wszystko przy mnie ! A ja stałem z boku i nie wierzyłem własnym uszom... Jak wyszła to powiedziałem do kolektorki dzień dobry (zawsze mówię, ale przy nawiązywaniu kontaktu wzrokowego a nie od razu) i wysłałem szybko kupon. Po czym z niesmakiem wyszedłem... Salonik Kolpoltera, takie chamstwo. I to nie pierwsza tego typu niemiła dla mnie sytuacja w tym punkcie. Mam powoli dosyć, chciałbym już zacząć grać przez neta. Na razie próbuję 3gry.pl, ale mogliby zrobić w końcu własną platformę sprzedażową.

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 14 lut 2018, 13:54

Dziwne, że nic jej nie powiedziałeś, no i że w ogóle nie zareagowałeś. Jeśli było tak jak piszesz, to ja bym grzecznie wyprowadziła panią z błędu.
Podkreśliłabym stanowczo co myślę o jej zachowaniu i oznajmiłabym, że jej uwagi są zwyczajnie nie na miejscu etc. :-?

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 14 lut 2018, 21:49

W pierwszym momencie nie dowierzałem w to co słyszę i nie byłem pewien czy w ogóle o mnie mówią. Równie dobrze mogły rozmawiać np. o jakimś wspólnym sąsiedzie z bloku, który kiedyś im nie powiedział dzień dobry. Dopiero po chwili do mnie dotarło, że to jednak chodziło o mnie... Gdybym miał 100% pewność, że chodzi o mnie to pewnie bym zareagował choć staram się unikać takich sytuacji, bo jestem z natury introwertykiem.

Awatar użytkownika
Madman
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Madman » 26 lut 2018, 10:40

Polska to zacofany kraj, w bardziej rozwinietych krajach UE , e-kolektury są na porzadku dziennym, a u nas zanim to powstanie to 3 razy zmieni się rząd itd. Trąbili o lotto online juz kilka lat, ale widać ze im sie niespieszy, gdyz starsze pokolenie, mohery pewnie wiekszy procent grajacych niz mlodziez, pompuje TS+owi kase w punktach stacjonarnych

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 26 lut 2018, 11:04

Pewnie jest tak jak piszesz. Sam bym sobie zagrał online, nie zawszę mi się chcę stać w kolekturze i mam czas żeby do niej iść.

Awatar użytkownika
House7
Boss
Boss

Post autor: House7 » 26 lut 2018, 20:12

Madman pisze:
26 lut 2018, 10:40
Polska to zacofany kraj, w bardziej rozwinietych krajach UE , e-kolektury są na porzadku dziennym, a u nas zanim to powstanie to 3 razy zmieni się rząd itd. Trąbili o lotto online juz kilka lat, ale widać ze im sie niespieszy, gdyz starsze pokolenie, mohery pewnie wiekszy procent grajacych niz mlodziez, pompuje TS+owi kase w punktach stacjonarnych
No ale co to za problem mieć i wersję online w postaci swojego portalu i do tego punkty stacjonarne tak jak jest w bukmacherce... wystarczy chęć ale biorąc pod uwagę, że zarząd TS to osoby starsze, które nie czują internetu to im się nie spieszy do tego...

Awatar użytkownika
KrzysioMisio
Boss
Boss

Post autor: KrzysioMisio » 26 lut 2018, 23:12

Tu się sytuacja ma trochę inaczej. TS wprowadzając przez internet zakłady liczy się z tym że jakiś procent stacjonarnych punktów po prostu upadnie. I tu jest dylemat, bo o ile np. z punktów stacjonarnych bukmacherskich korzystają młodzi w większości ( są tez oczywiście starsi np. dziadzie emeryci) to o tyle w punktach lotto jest dużo osób starszych. Dodatkowo punty lotto na zasadzie swojego biznesu prowadzi tez dużo emerytów/rencistów ( lub są zatrudnieni) dla których to jest dodatkowy zarobek do cmentarnej emerytury/renty. W bukmacherce natomiast większość obsługi to młodzi - oni np. jak stracą prace jakoś sobie poradzą w nowej innej. Także jest to dylemat...

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 26 lut 2018, 23:42

Najprościej mówiąc nie chcą sami sobie włożyć kija w szprychy.

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 28 lut 2018, 22:54

KrzysioMisio pisze:
26 lut 2018, 23:12
Tu się sytuacja ma trochę inaczej. TS wprowadzając przez internet zakłady liczy się z tym że jakiś procent stacjonarnych punktów po prostu upadnie. I tu jest dylemat, bo o ile np. z punktów stacjonarnych bukmacherskich korzystają młodzi w większości ( są tez oczywiście starsi np. dziadzie emeryci) to o tyle w punktach lotto jest dużo osób starszych. Dodatkowo punty lotto na zasadzie swojego biznesu prowadzi tez dużo emerytów/rencistów ( lub są zatrudnieni) dla których to jest dodatkowy zarobek do cmentarnej emerytury/renty. W bukmacherce natomiast większość obsługi to młodzi - oni np. jak stracą prace jakoś sobie poradzą w nowej innej. Także jest to dylemat...
Jest dokładnie tak jak napisałeś ;-)

pasikonik
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: pasikonik » 02 mar 2018, 8:14

A po co wprowadzaja automaty do sprzedazy zdrapek.. .a po co wprowadzaja dodatkowe czytniki do sprawdzania wygranych.. a dlaczego kaza posiadaczom samoobslugowych terminali aby sprzedawali codziennie okreslona ilosc np. EJ? TEgo nikt glosno nie powie, ale to jest dlugofalowa strategia pozbycia sie jak najwiekszej ilosci stacjonarnych punktow, ktore generuja najwieksze koszty oraz przyzwyczajania ludzi do nowinek technicznych. Zaloze sie, ze w ich strategi przewidziane jest za jakis czas stawianie pelnoobslugowych maszyn oferujacych wszystko co sie da - niczym maszyny do sprzedazy napojow.

edi8
Ekspert
Ekspert

Post autor: edi8 » 16 mar 2018, 10:46

Lotto przez Internet

Kod: Zaznacz cały

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/bedzie-lotto-przez-internet,2560540,4199

Awatar użytkownika
Madman
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Madman » 16 mar 2018, 11:40

Dobry news

Odpowiedz