LOTERIADA 2012

Dział poświęcony Los Milionos, Loteriada i inne.
voytek
Boss
Boss

Re: LOTERIADA 2012

Post autor: voytek » 29 sie 2012, 9:03

agape1126 pisze:990zł w mini lotto :-P

PS. nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tymi szansami, więc tak o strzelam ;-)
tzn chodzi ci ze 270 szans to taka kwota wydana? (w regulaminie jest wzor jak to wyliczyc)

Awatar użytkownika
agape1126
Boss
Boss

Post autor: agape1126 » 29 sie 2012, 11:39

voytek pisze:
agape1126 pisze:990zł w mini lotto :-P

PS. nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tymi szansami, więc tak o strzelam ;-)
tzn chodzi ci ze 270 szans to taka kwota wydana? (w regulaminie jest wzor jak to wyliczyc)
O to chodziło, ale teraz patrząc na wzór to wydaje mi się, że było to ok. 700-704zł

tomchoo
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: tomchoo » 29 sie 2012, 14:31

Tak dokładnie. 700 PLN w dużego :mrgreen:

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 31 sie 2012, 9:35

i co wyglada na to ze poza skuterem i mp3 - nikt na tym forum nic nie trafil?

Pozytyw
Bywalec
Bywalec

Post autor: Pozytyw » 01 wrz 2012, 10:42

To uświadamia jak duże masz szanse na trafienie czegokolwiek :)

flatron17
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: flatron17 » 07 wrz 2012, 7:20

po długim czasie oczekiwania nagroda w końcu przyszła

Kod: Zaznacz cały

http://scr.hu/screenshooter/7251042/plocwhj
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2012, 8:59 przez flatron17, łącznie zmieniany 1 raz.

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 07 wrz 2012, 8:24

flatron17 pisze:po długim czasie oczekiwania nagroda w końcu przyszła

brawo! miłego słuchania!

teraz czekamy jeszcze na relecja i fotke od SylwiiN :)
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2012, 8:59 przez voytek, łącznie zmieniany 1 raz.

sylwiaN
Bywalec
Bywalec

Post autor: sylwiaN » 13 wrz 2012, 13:27

voytek pisze:
flatron17 pisze:po długim czasie oczekiwania nagroda w końcu przyszła

brawo! miłego słuchania!

teraz czekamy jeszcze na relecja i fotke od SylwiiN :)
Voucher odebrany:) nawet sprawnie oceniam przesylkę, myślałam ze dłużej będe czekać:) teraz tylko rejestracja:)
przesle zdjecie skuterka jak odbiore.
pozdrawiam wszystkich:)
Załączniki
2012-01-06 22.27.27.jpg
2012-01-06 22.27.27.jpg (59.91 KiB) Przejrzano 3753 razy

marsianinek
Nowicjusz
Nowicjusz

Wysłałem 126 kodów loteriady i nic

Post autor: marsianinek » 06 paź 2012, 11:57

Wysłałem 126 kodów loteriady i nic. Mówię tu o ostatniej edycji (rok 2012). Wiele z kodów miało wielokrotne szanse, np x3, x5 a nawet x9. Ja myślę. że nikt nie wygrał, że lista zwycięzców to ściema. Niech to jakoś udowodnią. Złodzieje w biały dzień. Niby nic ludzie na tym nie tracą, ale tracą czas i to dużo, wprowadzanie na stronie jest bardzo uciążliwe. Nie rozumiem, po co za każdym kodem jest captcha. Czy nie wystarczyła by jedna podczas logowania? Załączam obrazek, aby ktoś nie myślał, że wymyślam: pokaż zrzut.
Uzbierałem tyle kuponów nie dlatego, że tak dużo gram w lotto, tylko zagadałem z kilkoma miłymi paniami z kolektur i jako, że dużo ludzi nie bierze kuponów i je wyrzuca, uzbierały dla mnie grube pliki :) Niestety nawet to nie pomogło - tak więc - loteriada to ściema.

Godsmack

Post autor: Godsmack » 06 paź 2012, 12:27

Przy 126 zarejestrowanych losach liczyłeś poważnie na wygraną ? Przy takiej ilości losów jakie były rejestrowane dziennie to szanse miałeś iluzoryczne.

Awatar użytkownika
kawka28
Boss
Boss

Post autor: kawka28 » 06 paź 2012, 12:27

a ja jak dostawałam kupon loteriady z kuponami lotto, od razu lądował w koszu :) nie wierzę w takie losowanki, szansa jeszcze mniejsza jak w szóstkę w totka ;)

marsianinek
Nowicjusz
Nowicjusz

Nawet mniejsza niż 3-ka

Post autor: marsianinek » 06 paź 2012, 12:46

Nawet mniejsza niż 3-ka, bo przy 126 kuponach z pewnością miałbym kilka "trójek".

Kocurek
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Kocurek » 07 paź 2012, 13:21

No to macie teraz drugiego zwycięzcę z Loteriady (skuter). Nie chcę się zagłębiać w fakty, jedynie powiem tak:
Impreza bardzo mi się podobała, jak i "szwedzki stół" w loży vipów (można było "chlać i żreć" do woli - do wyboru do koloru) - no i fajne kobietki były, tylko później ta loża aż pękała w szwach od ilości osób.
Zastanawia mnie tylko jeden fakt - ten kto był w loży, może kojarzy pewnego facia, który wszystkich pytał co wygrali, a on pysznił się, że wygrał samochód, ale przy samym wręczaniu kluczyków już go nie widziałem...

@marsianinek - miałeś IDEALNĄ okazję, żeby się przekonać - trzeba było JECHAĆ na tę Loteriadę (wstęp wolny), a zwycięzcy mieli plakietki - IMIĘ, pierwsza litera nazwiska, miasto oraz numer, który się tyczył, który np. skuter jest nasz - numer był na silniku :)
Nie byliśmy świętymi krowami - mogłeś zagadać i spytać, a niektórych poprosić np. o dowód osobisty - chociaż z drugiej strony, wątpię, żeby obcemu ktoś chciał pokazywać dowód - i znowu mógłbyś mówić, że to dowód na ustawkę.

PS1
Oczywiście przyznam, że serce mi się ściskało, że nie wygrałem Alfy - środek ślicznie wyglądał ;-)

PS2
Nie da się ukryć, że Wasze forum jest małe - trafiłem na nie akurat przy szukaniu relacji z Loteriady.

PS3
Zaraz prześlę jedną fotę z loży, która mnie uwiarygodni (kupon idzie podrobić na upartego) ;-)

Obrazek

Kupon - za 6 zł ;-)

PS
Gdyby ktoś trafił na zdjęcia z Loteriady (prasa itd.) proszę o posta - bo miały być, ale nie wiem, gdzie je można pobrać...

marsianinek
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: marsianinek » 07 paź 2012, 17:49

Hej.

Zatem wybaczcie, że nazwałem całą loterię ściemą. Najwidoczniej nie miałem szczęścia :) pozdrawiam zwycięzców.
To może teraz sprawdźmy kto wygrał 6tkę w lotto :)
Zgłaszajcie się szczęśliwcy. Jest kto taki? :)

Kocurek
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Kocurek » 07 paź 2012, 22:11

Wiesz, jeśli o mnie chodzi, to moja pierwsza wygrana w życiu o takiej wartości, dlatego ciut się uniosłem, że zostałem wrzucony do jednego wora jako ustawiacz/oszust jakiś - w sumie powinienem zostawić to bez komentarza, ale niech tam - przynajmniej mnie zmotywowałeś do napisania, bo w innym przypadku specjalnie, żeby się pochwalić nie zakładałbym konta na forum :-)
Życzę szczęścia kolego w następnej Loteriadzie o ile zagrasz, bo mnie się już smutno zrobiło, że ja miałem taki dziki fart, a ktoś inny teraz z rozczarowaniem czyta moje wypociny - powiem jeszcze, że mnie już niestety loża VIPów nie będzie pisana - aż takiego farta nie mam i szczerze wolałbym już w Loteriadzie nic nie wygrać. Na logikę - jakby moja facjata pojawiła się drugi raz, to zaraz by się zaczęły tworzyć teorie spiskowe :mrgreen:
Szkoda więc, że taka przygoda zdarza się raz na całe życie.

Jeśli chodzi o szóstkę w totka - w marzeniach przemyślałem tę sprawę i nie miałbym żadnego sensownego interesu mówić komuś spoza najbliższego otoczenia o tej wygranej nawet pisząc z innego IP - a teraz pomyśl sobie, że jest taki "green", co się w ogóle na komputerze nie zna i czuje, że zostałby łatwo namierzony - chociażby przez adres e-mail, który widzi administracja.
Jak pewnie zauważyłeś nie mam nawet zbytniej ochoty podawać oprócz jednego z hobby swoich dokładniejszych danych jako zwycięzca skutera co tu mówić o milionach...
Umówmy się, że dotychczas albo żaden porządny informatyk nie trafił 6, albo nie miał ochoty się dzielić z tą informacją z resztą świata.

Stań przed lustrem, wyobraź sobie, że wygrałeś 30 milionów - naprawdę byłbyś skory mówić/pisać o tym obcym ludziom?

Podejrzewam, że zaraz Twoja skrzyneczka PW zapchałaby się z prośbami o DOFINANSOWANIE jakiegoś przedsięwzięcia. :mrgreen:

Mi Wasze posty uświadomiły mi parę rzeczy m.in.:
- nieraz tysiące kuponów nie pomoże, abyśmy to właśnie MY stanęli przed kamerami.
Wystarczy tylko symboliczna kwota i to jest niesamowite - każdy ma podobną szansę.
- nie ma sensu udowadniać, że jakaś loteria to ściema, bo tutaj ładny przykład - weszliśmy na temat 6stki w totka, a gdybym napisał, że wygrałem i dał dowód - to nic poza moją satysfakcją i frustracją drugiej strony (bo to nie ja jestem TYM zwycięzcą) nie osiągnę

Ale to chyba rozmowa na osobny temat... :->

Pozdrawiam wszystkich fanów tego legalnego hazardu - już więcej na swoje konto nie planuję się logować, bo nie jestem typem forumowicza - idę nacieszyć oczy nową zabawką ;-)
Ostatnio zmieniony 07 paź 2012, 22:54 przez Kocurek, łącznie zmieniany 1 raz.

Odpowiedz