LOTERIADA [2014]

Dział poświęcony Los Milionos, Loteriada i inne.
Odpowiedz

Czy weźmiesz udział w Loteriadzie 2014?

Czas głosowania minął 30 sie 2014, 11:16

Tak - chętnie zarejestruję swoje kupony
14
52%
Nie - zbędny produkt służący nabijaniu portfela TS
4
15%
Może - dla mnie jest to tylko dodatek
9
33%

Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
where2bet
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

LOTERIADA [2014]

Post autor: where2bet » 01 lip 2014, 11:13

Obrazek
Organizatorem Loterii jest Unique One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skrzetuskiego 23
  • Brać udziału w Loterii nie mogą członkowie organów spółek (rada nadzorcza, zarząd): Totalizator Sportowy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Totalizator Sportowy”), GTECH Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Organizatora („Spółki”). Także pracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin, jak również właściciele i pracownicy punktów sprzedaży produktów Totalizatora Sportowego (dalej: „Kolektur”).
  • Przez członków najbliższej rodziny, o których mowa w ust. 2 powyżej, rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, małżonków i zstępnych rodzeństwa, rodziców i rodzeństwo małżonków oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia.
W Loterii biorą udział następujące produkty Totalizatora Sportowego:
  • Lotto
  • Lotto Plus
  • Mini Lotto
  • Multi Multi
  • Multi Multi Plus
  • Keno
  • Joker
  • Zdrapki
  • Kaskada
Uczestnikiem Loterii może być osoba fizyczna(...), która dokona jednorazowo (tj. w ramach jednej transakcji) zakupu którychkolwiek z Produktów Promocyjnych za minimum 5 zł. Zakupy różnych Produktów Promocyjnych biorących udział w Loterii sumują się, np. za zakup Lotto za 3 zł oraz Multi Multi za 2,50 zł przysługuje Kupon Loterii.

W przypadku zakupu Produktów Promocyjnych w Terminalu Samoobsługowym w celu otrzymania Kuponu Uczestnik musi dokonać jednorazowego (w ramach jednej transakcji) zakupu Produktów Promocyjnych o wartości co najmniej 5 zł łącznie. Oznacza to, iż Kupon przysługuje przykładowo za jednorazowy zakup Kaskady w Terminalu Samoobsługowym o wartości 2 zł i Zdrapki o wartości 3 zł.
  • - za jednorazowy zakup Produktów Promocyjnych o wartości co najmniej 5 zł – 1 szansa;
    - za jednorazowy zakup Produktów Promocyjnych o wartości co najmniej 10 zł – 3 szanse;
    - za jednorazowy zakup Produktów Promocyjnych o wartości co najmniej 15 zł – 5 szans;
    - za jednorazowy zakup Produktów Promocyjnych o wartości co najmniej 20 zł – 7 szans;
    - za jednorazowy zakup Produktów Promocyjnych o wartości co najmniej 25 zł – 9 szans itd. wg

gdy wartość zakupów >= 5zł to:
    liczba szans = 1+2*(wartość_zakupów -5 -(reszta z dzielenia z wartość_zakupów przez 5))/5

np. zakup za 564zł

liczba szans = 1+2*(564-5-(reszta z 564/5))/5 = 1+2*(559-4)/5 = 1+2*555/5 = 1+1110/5 = 1+222 = 223
Całkowita wartość puli nagród przeznaczonych przez Organizatora Loterii na wygrane wynosi 1.515.104,43 zł brutto (słownie: jeden milion pięćset piętnaście tysięcy sto cztery złote i 43/100). Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 1013 (słownie: jeden tysiąc trzynaście) sztuk.

Nagrodami w Loterii są:
  • Nagrody Dzienne: Nagrodą Dzienną jest Asus Fonepad 7", 8GB, 3G o wartości 530,47 zł (słownie: pięćset trzydzieści złotych i 47/100) brutto. Organizator przewidział po 15 (piętnaście) Nagród Dziennych w każdym losowaniu Nagród Dziennych tj. łącznie 930 Nagród Dziennych w całej Loterii;
  • Nagrody Tygodniowe: Nagrodą Tygodniową jest samochód marki MINI w wersji silnikowej One, 1.2, 75kW (102 KM) w kolorze czerwonym o wartości 67.233,03 zł (słownie: sześćdziesiąt siedem tysięcy dwieście trzydzieści trzy złote i 03/100) brutto wraz z dodatkową kwotą w wysokości 7.470 zł (słownie: siedem tysięcy czterysta siedemdziesiąt złotych 00/100), kwota ta potrącona jest na podatek dochodowy od osób fizycznych. Łączna wartość Nagrody Tygodniowej to 74.703,03 zł (słownie: siedemdziesiąt cztery tysiące siedemset trzy złote i 03/100) brutto. Organizator przewidział po jednej Nagrodzie Tygodniowej w każdym losowaniu Nagród Tygodniowych. W sumie w Loterii Organizator przewidział 9 (słownie: dziewięć) Nagród Tygodniowych.
  • Nagrody Uzupełniające: Nagrodą Uzupełniającą jest Asus Fonepad 7", 8GB, 3G o wartości 530,47 zł (słownie: pięćset trzydzieści złotych i 47/100) brutto. Organizator przewidział po 70 (siedemdziesiąt) Nagród Uzupełniających.
  • Nagrody Dodatkowe: Nagrodą Dodatkową jest samochód marki MINI w wersji silnikowej One, 1.2, 75kW (102 KM) o wartości 70.268,79 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy dwieście sześćdziesiąt osiem złotych i 79/100) brutto wraz z dodatkową kwotą w wysokości 7 808 zł (słownie: siedem tysięcy osiemset osiem złotych 00/100), kwota ta potrącona jest na podatek dochodowy od osób fizycznych. Łączna wartość Nagrody Dodatkowej to 78.076,79 zł (słownie: siedemdziesiąt osiem tysięcy siedemdziesiąt sześć złotych i 79/100) brutto. Organizator przewidział po jednej Nagrodzie Dodatkowej w każdym losowaniu Nagród Dodatkowych,. W sumie w Loterii Organizator przewidział 4 (słownie: cztery) Nagrody Dodatkowe. Samochód będzie w kolorze białym i oklejony folią: w kolorze zielonym w przypadku pierwszego losowania Nagród Dodatkowych, w kolorze fioletowym w przypadku drugiego losowania Nagród Dodatkowych, w kolorze żółtym w przypadku trzeciego losowania Nagród Dodatkowych oraz w kolorze pomarańczowym w przypadku czwartego losowania Nagród Dodatkowych.
Obrazek
Więcej szagułów na: http://www.loteriada.pl/
Ostatnio zmieniony 02 lip 2014, 16:15 przez where2bet, łącznie zmieniany 1 raz.

woka39
Wymiatacz
Wymiatacz

Re: LOTERIADA [2014]

Post autor: woka39 » 01 lip 2014, 11:26

Jak mam być szczery,to jakoś mnie ta zabawa nie kręci :-) to w tym roku w sumie do wygrania 13 aut i 1000 tabletów,po jak najmniejszej linii..pierwszego dnia kupiłem tylko zakład lotka+ a co tam,nie będę przepłacał specjalnie do kuponu :roll: na mnie ten haczyk nie zadziała :-)

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 01 lip 2014, 13:56

pierwsze koty za płoty.. tzn. pierwszy kupon zarejestrowany!

przydałby się tablecik.. oj przydał...

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 01 lip 2014, 16:26

Start Loteriady = coroczne kolekturowe machlojki czas zacząć. Dzisiaj wydałem 100 zł na 10 x Maxi Cash i nie otrzymałem ani jednej Loteriady.
Byłem w kilku punktach i za każdym razem jakiś świstek wesoło sobie wyskakiwał z Lottomatu a kolektorzy tylko znacząco się patrzyli, ja nie będąc w pełni świadomy, że dzisiaj początek Loteriady nie wiedziałem co to wyskakuje.
Zorientowałem się dopiero kiedy za resztki kupiłem kilka zdrapek za 2 zł i wtedy za nie otrzymałem Loteriadę. Pytanie dnia - co się stało z Loteriadami za MC ? Ile by to było szans ?
Na domiar złego na te 10 MC wpadło jedynie 1 x 10 zł :-x

woka39
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: woka39 » 01 lip 2014, 17:39

Mi rok temu z tego co pamiętam w pierwszym dniu za wydanie 20zł+ też nie wydali kuponu a dobrze wiedziałem,że od dziś loteriada :roll: lotomat nie dał kuponu i tyle w temacie.
Za te zdrapki to sobie mógł ktoś inny twoj kupon zakosić,u mnie teraz na maszynie siedzi młoda siuśka to kosi sobie kupony do siebie,zobaczymy czy jutro jak wydam 5 zł na mini odda mi kupon czy do siebie,a co do MC może już wybrałeś pustaki to teraz czas na wygrana :-D

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 01 lip 2014, 18:29

To raz z Lottomatu wyskakuje a raz nie ? Ciekawe, czy kolektorzy mają obowiązek próby wręczenia Loteriady (niektórzy klienci świadomie nie biorą), bo jeśli nie mają obowiązku to obawiam się, że większość nagród z Loteriady trafi w ręce kolektorów, którzy w biały dzień z uśmiechem na ustach nie dają swoim klientom Loteriad (a rzadko który gracz jest zorientowany, zwłaszcza w pierwszych dniach).
A Loteriada z gier liczbowych jest na tym samym kuponie u góry, czy oddzielnie, bo nawet nie wiem ? Jeśli na tym samym kuponie to dobrze :-D

Awatar użytkownika
KoronerGD
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: KoronerGD » 01 lip 2014, 18:37

Ja w dniu dzisiejszym zarobiłem 49 szans :D Zobaczymy co to będzie :)
Załączniki
loteriada.jpg

Awatar użytkownika
Danis
Boss
Boss

Post autor: Danis » 01 lip 2014, 20:26

a wie ktoś może o której są te losowania ?

Awatar użytkownika
tier
Moderator
Moderator

Post autor: tier » 01 lip 2014, 20:35

W TS chyba mają z tym jakiś problem dziś specjalnie zagrałem za wiekszą sumkę i niestety nie dostałem kuponu, maszyna na chwilę straciła łączność i tyle w temacie loteriady brak. Na szczęście Pani kolektor dała jakiś nie przygarnięty kupon z większą ilością szans, w innej nie znajomej kolekturze pewnie odszedł bym z kwitkiem...

Awatar użytkownika
boobs
Boss
Boss

Post autor: boobs » 01 lip 2014, 20:56

Dwa lata z rzędu zbierałem kupony Loteriady, ale w tym roku chyba odpuszczę sobie jakieś większe poszukiwania. Szczerze mówiąc to ostatnia edycja mnie trochę zniechęciła. Miałem tych kuponów bardzo dużo, ze sporą ilością szans, sporo czasu poświęciłem na ich rejestracje a i tak nic nie wygrałem. Jeśli mam coś wygrać to przy odrobinie szczęścia, nawet jeden kupon z 5 czy 7 szansami może dać wygraną.

Awatar użytkownika
kawka28
Boss
Boss

Post autor: kawka28 » 01 lip 2014, 21:43

Mnie jakoś nigdy do loteriady nie ciągnęło, a teraz jak pracuje jako kolektorka już nie mam dylematu, bo nie mogę brać w niej udziału :p

dlatego nie martwcie się, bo kolektorzy sami nie grają, chyba, że są jacyś, którzy kombinują i później te kupony po rodzinie rozdają, bo takich zaostrzeń chyba już nie ma

a co do drukowania kuponu loteriady, w tamtym roku drukowało od razu zaraz jak wydrukowały się kupony, a teraz od kilku miesięcy ts pokombinował trochę te funkcje na lottomatach, co nam kolektorom utrudniło życie, bo już nie wystarczy poklikać strzałkami do przodu, żeby zakończyło ci transakcję danego klienta, tylko jak np. klient wyśle lotto plus i weźmie zdrapkę zodiaka i ma zapłacić 6zł, to najpierw trzeba kliknąć jedną strzałkę, później wpisać kwotę jaką klient dał i później zakończyć transakcję i dopiero po tym drukuje kupon loteriady, dlatego jeśli będą się zdarzać sytuacje, że losu loteriady nie wydrukuje, to w sytuacjach gdy np. kolektor sam sobie podliczył, wziął kasę, a nie dokończył transakcji w lottomacie.

Awatar użytkownika
tier
Moderator
Moderator

Post autor: tier » 01 lip 2014, 22:13

W moim przypadku była zakończona transakcja tylko zerwało połączenie na jakieś 20-30sek...

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 02 lip 2014, 8:34

ja w tym roku tylko przy okazji - specjalnie tez kolekcjonowac nie bede -zeszly rok mnie rozczarowal na tyle tysiacy zgłoszen i nic...

wczoraj tylko 1 szanse zarejestrowalem - o ktorej godzinie bedzie to "codzienne" losowanie?

P.S.
na allegro ten tablet najtaniej kosztuje 600 zeta a lotto wycenilo je po 530 ?
to chyba za ten zakup hurtowy :) wpadaja do hurtowni i pytaja: czego macie 1000 szt? tablety? asusa? to zapakujcie na tego tira przed wejsciem - oczywiscie dostaniemy rabat? :)))

a swoja droga mogli dolozyc te 100 czy 150 zeta i kupic 9 calowe!

RaVek
Wyjadacz
Wyjadacz

Post autor: RaVek » 02 lip 2014, 9:43

Witam,
Ciekawe, czy kolektorzy mają obowiązek próby wręczenia Loteriady...
Nie. W dodatku regulamin mówi: "Po opuszczeniu Kolektury Uczestnik, nie jest uprawniony do otrzymania Kuponu z unikalnym kodem w późniejszym okresie.".

Pamiętajcie że my kolektorzy, nie możemy brać udziału w loteriadzie, oczywiście zapewne jeśli komuś chce się rejestrować te kuponu to wystarczy założyć konto na mame/tate/zone itp.

Nie wyciągajcie też pochopnych wniosków że każdy kolektor chce sobie zabrać te loteriady, zmienili nam jakiś czas temu,sposób zatwierdzania transakcji w lottomacie (dramat...), teraz loteriada drukuje sie po zakończeniu sprzedaży, czyli gdy wpiszemy kwote jaka nam dal klient i to zatwierdzimy a później jeszcze klikniemy czy drukować potwierdzenie czy nie. Wielu kolektorów, wydaje resztę bez tego, a zatwierdza poprzednia transakcje gdy pojawi się nowy klient, a wtedy drukuje się loteriada. Tak nam wygodniej, do czasu gdy nie było loteriady, to nikt na naszym przyzwyczajeniu nie tracił. Dodatkowo, loteriada drukuje się z dziwnym opóźnieniem, 90% klientów wychodzi z punktu, zanim kod się wydrukuje.

woka39
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: woka39 » 02 lip 2014, 10:38

Potwierdzam,dziś zapłaciłem 8zł no i czekam i czekam,,,,potem dostaje kupon akurat to było w budzie gdzie koleżanka pracuje wiec mi to dała ciekawe co będzie przy większych kolejkach no ale takich kolejek już dawno nie widziałem :-) piękne lata już za nami.

Odpowiedz