Narodowa loteria paragonowa

Dział poświęcony Los Milionos, Loteriada i inne.
bea
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Narodowa loteria paragonowa

Post autor: bea » 16 lut 2016, 9:47

Mnie zupełnie nie ruszają takie pseudo afery, a nagłośniona jakby celowo miała zdyskredytować loterię. To jest szukanie na siłę czegoś czego nie ma, a brzmi zupełnie tak jakby nikt z Częstochowy nie mógł wygrać bo może znać byłą wiceminister.

fdxry
Bywalec
Bywalec

Post autor: fdxry » 16 lut 2016, 16:31

Ale głupoty w prasie piszą jakie 56 milionów paragonów, przecież na Opla Insignie trzeba było rejestrować paragony w premiowanej branży fryzjerstwo i zabiegi kosmetyczne w której w przeciągu 3 miesięcy zarejestrowano jedynie 900 tys paragonów z tej jedynej premiowanej tym samochodem branży. Nie mówimy tu o Oplu Astrze który jest po pierwsze losowany co miesiąc a nie co 3 miesiące a po drugie na Astrę zbierane są paragony z całego handlu ze wszystkich branż usługowych w Polsce w której co miesiąc rejestruje się około 15-16 milionów paragonów. Więc dwa różne samochody oraz dwie różne zasady rejestrowania paragonów, wychodzi na to że Astrę za 60k ciężej trafić jest jak szóstka w lotto a Insignia za przeszło 100k to jak piątka w mini, jakie 56 mln dziennikarze to normalnie są idioci.

A co do zwycięstwa tej babki to normalny zbieg okoliczności nic więcej, była u fryzjera lub u kosmetyczki w tym okresie premiowania tej branży wzięła paragon zarejestrowała i wygrała na jej miejscu mógł być każdy ty, ja sąsiad, ksiądz a nawet prezydent Polski.

Ale Polacy to taki zawistny naród zamiast cieszyć się czyimś szczęściem to plują jadem na kogoś co wygrał auto za 100k pewnie z zazdrości, ja nie zazdroszczę gram i wiem żeby wygrać trzeba grać a więc zbierać i rejestrować paragony i dopomóc swojemu szczęściu. Zazdroszczą samochodu i tyle ja nie zazdroszczę nawet jakby wygrała auto za milion zł, sam mam samochód który kosztował więcej niż ta Insignia za 100k.

Co może ten dziadek z wnuczką co wygrali Opla Astrę też jest znajomym władzom tej loterii paragonowej :evil: :lol:

A o nim jakoś nie piszą że to przekręt że kolesiostwo i ustawka tylko o tej babce to jest dziwne.
Amen.

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 16 lut 2016, 17:50

fdxry, trafić ten jeden paragon z 900 tys. to jak trafić z marszu 5/5 w Mini Lotto, oczywiście jest możliwe ale to, że to akurat bliska koleżanka pani minister to już naprawdę godny przyjrzenia się zbieg okoliczności (mieszkańców Częstochowy jest wiele, ale ile jest bliskich koleżanek ?). Nikt nikogo nie oskarża ale równie może być tak, że po paru miesiącach auto zostanie sprzedane i podzielą się kasą, rozumiesz ? I takie sytuacje wymagają właśnie sprawdzenia.

Awatar użytkownika
kaznodzieja
Bywalec
Bywalec

Post autor: kaznodzieja » 18 kwie 2016, 21:53

Mnie po miesiącu Narodowa loteria paragonowa zniechęciła zbyt dużą ilością danych do wprowadzenia, gdzie w przypadku pomyłki nagroda przypada komuś innemu - przynajmniej tak interpretuję zapisy w regulaminie.

newużytkownik, znasz teorię sześciu stopni oddalenia?

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 19 kwie 2016, 0:10

kaznodzieja, nie znam ale zapoznałem się z definicją z Wikipedii. Pytanie tylko dlaczego zwyciężczyni samochodu jest "oddalona" akurat z panią Minister, która przygotowywała loterię... Oto jest pytanie :)

Awatar użytkownika
Snooki
Boss
Boss

Post autor: Snooki » 19 kwie 2016, 10:33

do 01.04.2016 było ponad 75 000 000 zarejestrowanych paragonów :) rekord ponad 2,5 mln było zarejestrowanych 31.10.2015 :)

Awatar użytkownika
kaznodzieja
Bywalec
Bywalec

Post autor: kaznodzieja » 19 kwie 2016, 14:54

newużytkownik, jak widać szczęście może przyjść do każdego, haha :mrgreen:

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 21 sie 2016, 18:06

Pewnie nikt tu z forum nic nie wygrał ani nawet nie był na liście rezerwowej, bo by się chyba pochwalił, ale czy nadal w ogóle ktoś w tym uczestniczy? W moim otoczeniu wszyscy dali sobie z tym spokój (a przynajmniej tak mówią), więc wychodzi na to, że zarejestrowanych paragonów powinno być coraz mniej, a tym samym większe szanse na wygraną niż to było na samym początku (choć i tak nadal są minimalne). Inna sprawa dotyczy jednak branży premiowanej, bo i ile fryzjer (wydający paragon), lekarz czy mechanik to sprawy rzadkie i wydawanie przez nich paragonów nie jest powszechną praktyką, to w restauracjach, barach czy kawiarniach wydawane są z automatu, bez smutnej miny i raczej każdy co najmniej raz w tygodniu taki paragon ma. Zwłaszcza, że trwają wakacje. Podejrzewam, więc że w ostatniej branży premiowej zgłoszeń po Insygnię tym razem będzie zatrzęsienie.

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 25 sie 2016, 21:14

chyba do nikogo z forum nie dzwonili... :(

zdaje sie ze trwa do pazdziernika?

srednio tak ze 40-50 paragonow miesiecznie rejestruje ale bardziej dla zasady...

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 25 sie 2016, 22:38

Trwa do września, ale dopiero w październiku będą losowane nagrody z paragonów wrześniowych. Poza tym będzie potem jeszcze ewentualne losowanie nagród nieodebranych. Wezmą w nim udział paragony z okresu lipiec-wrzesień, więc paragonów z lipca po jutrzejszym losowaniu nie należy jeszcze wyrzucać.

Awatar użytkownika
boobs
Boss
Boss

Post autor: boobs » 26 sie 2016, 6:10

Mój zapał do tej loterii ostygł po jakichś 2-3 miesiącach zabawy. Zbyt dużo wklepywania danych, przy dużej ilości paragonów trochę czasu na ich rejestrację trzeba jedna poświęcić a efektów brak ;)

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 12 wrz 2016, 21:17

Loteria została przedłużona do końca marca 2017.

esioZ
Bywalec
Bywalec

Post autor: esioZ » 13 wrz 2016, 12:02

Akurat bratu mojego znajomego się przy farciło i Astrę wyciągnął..(okolice 3miasta) ;)

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 02 paź 2016, 14:56

Właśnie też zobaczyłem,ze przedłużono do marca a miałem już nie brać paragonu...
Termin wydłużyli ale nagrody chyba tak jak były tj. bez zmian w ilości?

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 02 paź 2016, 15:59

A mnie to wszystko nie przekonuje i nigdy nie brałem i raczej nie będę brać w tym udziału.

Odpowiedz