LOTERIADA 2016

Dział poświęcony Los Milionos, Loteriada i inne.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Re: LOTERIADA 2016

Post autor: Krzysiek1989 » 02 sie 2016, 17:37

sIy, No raczej tak. W końcu to dodatkowa gra TS.

sIy
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: sIy » 02 sie 2016, 17:47

No właśnie dziś kupiłem dwa zakłady Lotto Plus z Super Szansą (nie razem, tylko jeden po drugim, żeby były na oddzielnych kuponach) i na jednym (pierwszym) wydrukował się odcinek z kodem Loteriady, a na drugim już nie. Pani powiedziała, że czasem tak się dzieje, że nie wydrukuje kodu. Nie wiem, dzwonić jutro na infolinię i pytać?

PS. A może trafił się zwycięski kod, który ktoś już wcześniej trafił i dlatego nie wydrukowało...?

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 02 sie 2016, 18:14

A przypadkiem nie chodzi o to, że robiła to na jednej sesji (dla jednego klienta) i wówczas takie dzielenie zakładów na osobne kupony nie skutkuje dodatkowymi loteriadami?

sIy
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: sIy » 02 sie 2016, 20:01

Nie, wydrukowała pierwszy los i powiedziała cenę, dopiero potem zdecydowałem się na drugi.

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 02 sie 2016, 22:10

Ale nie zapłaciłeś, więc zgodnie z życzeniem do tego samego koszyka dodała jeszcze jeden zakład Lotto Plus + SSZ, po czym pewnie poprosiła o 12 zł.

Tymczasem w Loteriadzie pozostało 140 nagród, w tym 9 samochodów, czyli jesteśmy dokładnie w połowie zarówno pod względem liczby nagród jak i czasu trwania.

Na stronie www.loteriada.pl jest już widoczna lista 34 dotychczasowych zwycięzców (imię oraz inicjał nazwiska), zwycięskich kodów i zdobytych nagród. Niestety bez lokalizacji.

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 09 sie 2016, 20:42

Pozostało jeszcze 90 nagród, w tym 7 samochodów.

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 10 sie 2016, 10:35

Kilka dni temu miałem dziwną sytuację w saloniku Ruchu. Wymieniałem zdrapkę na nową (zwrot stawki) i brałem do tego jeszcze Lotto. Robiłem tak już wiele razy i nigdy nie było problemu. Tym razem Loteriada nie wyszła. Upominam się o nią, a dziewczyna po chwili namysłu mi odpowiada, że zrobiła obie transakcje (wymiana zdrapki i zakup Lotto) osobno i już Loteriada nie wyjdzie. I niestety nic się z tym nie da zrobić, bo jedna z transakcji była ze zdrapką. Nie dałem za wygraną i powiedziałem, że należy mi się kod Loteriady, więc proszę to, co było dotychczas zrobione, pounieważniać i wydać wszystko poprawnie na nowo. Przyszła szefowa i powiedziała jej co trzeba zrobić i że dla pana koniecznie nowa zdrapka, bo tamta poprzednia będzie unieważniona. Prawidłowo? Kiedyś gdzieś ktoś tu pisał, że zdrapki schodzą ze stanu wg rodzaju, a nie konkretną sztuką.

A dziś miałem kolejne ceregiele z Loteriadą, i to w kolekturze własnej TS. Pracowała w niej kobieta na zastępstwie, przeniesiona z innej kolektury. Obsługiwała lottomat do zakładów gier liczbowych, ale zdrapki już sprzedawała swoje z kolektury macierzystej bez odnotowywania na bieżąco sprzedaży w maszynie. Powiedziała, że wszystko co sprzeda zapisuje na kartce, a później nabije je sobie w swojej kolekturze, w związku z tym nie ma wydawanych Loteriad do konfiguracji ze zdrapkami. Oczywiście wszystko wyszło na jaw dopiero po dokonanych zakupach, w momencie gdy nie dostałem należnego kuponu Loteriady.

voytek
Boss
Boss

Post autor: voytek » 11 sie 2016, 20:36

polaku pisze:Kilka dni temu miałem dziwną sytuację w saloniku Ruchu. Wymieniałem zdrapkę na nową (zwrot stawki) i brałem do tego jeszcze Lotto. Robiłem tak już wiele razy i nigdy nie było problemu. Tym razem Loteriada nie wyszła. Upominam się o nią, a dziewczyna po chwili namysłu mi odpowiada, że zrobiła obie transakcje (wymiana zdrapki i zakup Lotto) osobno i już Loteriada nie wyjdzie. I niestety nic się z tym nie da zrobić, bo jedna z transakcji była ze zdrapką. Nie dałem za wygraną i powiedziałem, że należy mi się kod Loteriady, więc proszę to, co było dotychczas zrobione, pounieważniać i wydać wszystko poprawnie na nowo. Przyszła szefowa i powiedziała jej co trzeba zrobić i że dla pana koniecznie nowa zdrapka, bo tamta poprzednia będzie unieważniona. Prawidłowo? Kiedyś gdzieś ktoś tu pisał, że zdrapki schodzą ze stanu wg rodzaju, a nie konkretną sztuką.

A dziś miałem kolejne ceregiele z Loteriadą, i to w kolekturze własnej TS. Pracowała w niej kobieta na zastępstwie, przeniesiona z innej kolektury. Obsługiwała lottomat do zakładów gier liczbowych, ale zdrapki już sprzedawała swoje z kolektury macierzystej bez odnotowywania na bieżąco sprzedaży w maszynie. Powiedziała, że wszystko co sprzeda zapisuje na kartce, a później nabije je sobie w swojej kolekturze, w związku z tym nie ma wydawanych Loteriad do konfiguracji ze zdrapkami. Oczywiście wszystko wyszło na jaw dopiero po dokonanych zakupach, w momencie gdy nie dostałem należnego kuponu Loteriady.
powinines zglosic sprawe pisemnie do swojego oddzialu totalizatora - nie wydaje mi sie aby sprzedaz zdrapek "na zeszyt" byla dozwolona ;)

Awatar użytkownika
newużytkownik
Boss
Boss

Post autor: newużytkownik » 11 sie 2016, 22:47

Ja tam już dawno zauważyłem nieprawidłowości w punktach Lotto (zwłaszcza w kioskach, sklepach, stacjach paliw) i olewam to, bo wiem, że TS i tak ma to gdzieś, bo to są tylko ajenci - a wpływu TS nie chce pewnie zanadto wywierać, bo w końcu zrezygnują ze współpracy a gdzieś te 15 tys. punktów trzeba mieć, co nie ? Dlatego co punkt Lotto to odmienne obyczaje i różne warunki do gry. W większości punktów usługa Lotto jest na doczepkę i nikt tam nie przejmuje się regulaminami itp. bo Lotto jest tam na takiej samej zasadzie co np. chipsy Laysy, które są wymieniane za kupony znalezione w paczkach. Taka luźna umowa po prostu... :)

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 13 sie 2016, 20:48

Pozostało do wzięcia ponad 80 nagród, w tym 6 samochodów.

Awatar użytkownika
Snooki
Boss
Boss

Post autor: Snooki » 13 sie 2016, 21:08

loteriada w tym roku to jeden wielki NIEWYPAŁ :) ja osobiście miałam chyba z 5-6 kodów w tym kilka które nie zostały mi wydane bo babki nie wbijały zdrapek ponieważ do lotto nie brałam innych gier :) nawet się nie upominałam bo szkoda słów zawsze jakieś pretensje pisałam do lotto i zawsze że sprawdzą to i tamto i gów* zrobili :evil:

Awatar użytkownika
tier
Moderator
Moderator

Post autor: tier » 13 sie 2016, 21:11

W tym roku jest tylko jeden plus tej loterii, że nie drukują tysięcy zbędnych kuponów... :lol: 8-)

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » 13 sie 2016, 22:50

I nie ma zbieractwa po kolekturach :-) W sumie szkoda, bo to było jak obecne chodzenie i łapanie pokemonów :mrgreen:

Pietrek
Bywalec
Bywalec

Post autor: Pietrek » 14 sie 2016, 20:03

Mi w tym roku loteriada podoba sie bo od razu wiesz czy wygrana, ale nie podoba mi sie,to ze trzeba kupic lotto a nie np. dwie jakiekolwiek gry bo malo gralem w duzego lotka, a odkad jest super szansa to prawie w ogole, choc kupilem 2 duze dla loteriady.

Awatar użytkownika
boobs
Boss
Boss

Post autor: boobs » 14 sie 2016, 21:07

Mogliby "podpiąć" Loteriadę pod Mini Lotto to by się grało a tak w Lotto gram b. rzadko, tylko przy okazji większych kumulacji to i Loteriada w tym roku praktycznie dla mnie nie istnieje.

Odpowiedz