KOLEKTURY LOTTO

Pomoc związana z założeniem i prowadzeniem własnej kolektury.
Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Re: KOLEKTURY LOTTO

Post autor: polaku » 09 lis 2017, 21:53

polaku pisze:
28 paź 2017, 20:44
Przy kasach Carrefour można już zagrać w Eurojackpot. Plakietka do podania kasjerowi jest beżowo-żółta, więc nie da się jej nie zauważyć na wieszakach pośród niebieskich z Lotto i Lotto Plus. Można posłać tylko jeden zakład za 12,50 zł.
Jednak pojawiła się też druga plakietka - na 2 zakłady, czyli za 25 złotych.

W zamian za dwie nowe plakietki z Eurojackpot wycofano plakietki trzylosowaniowe na Lotto za 9 zł i na Lotto Plus za 12 zł.

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 15 lis 2017, 0:23

Wczoraj byłem w kolejnej nowej białostockiej Żabce z otwartą od razu kolekturą i okazało się, ze kolektura ma numer 9/1003. Oznacza to, że po raz pierwszy w historii oddział białostocki wszedł w numerację czterocyfrową, co w wielu innych oddziałach ma już miejsce od bardzo dawna. Ciekawe czy numer 1000 dostała jakaś specjalna lokalizacja :) Na razie jeszcze nie da się tego ustalić.

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 15 lis 2017, 1:23

W tych Żabkach czy Fresh'ach otwierają te kolektury, a tam często nierozgarnięci ludzie pracują :-/

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 06 gru 2017, 1:45

Obrazek

Kilka tygodni temu do jednej z białostockich kolektur przybłąkał się kotek. Możliwe, że już wrócił do siebie lub znalazł nowy dom, gdyż było ogłoszenie w lokalnym serwisie w jego temacie.

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 14 gru 2017, 16:43

Na mapce kolektur Lotto mają jakiś błąd i wiele kolektur z różnych części Polski lokowana jest w okolicach Włocławka. Są tam kolektury m.in. z Gdańska, Poznania, Zgorzelca, a w sumie jest ich tam kilkadziesiąt (numer w gwiazdce jest i tak nieprawidłowy, bo dla każdej wielkości mapy pokazuje stale tyle samo). Większości z tych kolektur nie można nawet podejrzeć.

Jest tam też jedna kolektura z Podlasia, być może z Białegostoku - nr 090986.
http://www.lotto.pl/lotto/mapa-kolektur?nr=090986

Czy ktoś kto się bardziej zna na informatyce ode mnie wie jak się dobrać do danych źródłowych i sprawdzić pod jakim adresem jest ta kolektura? Wiem, że w Multipasko potrafią to ściągać, ale oni aktualizację kolektur u siebie robią raz do roku :)

Awatar użytkownika
Technical
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: Technical » 14 gru 2017, 16:57

Ale numer :D
Może napisz do nich żeby w miarę możliwości to poprawili bo trochę wstyd :P

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 14 gru 2017, 17:04

Oczywiście, że już pisałem w tej sprawie, i to już kilka tygodni temu. Podziękowali, ale nie ma naprawy, więc albo nie potrafią sobie z tym poradzić, albo sprawę olali, uznając za mało istotną :evil:

Awatar użytkownika
Super7
Moderator
Moderator

Post autor: Super7 » 14 gru 2017, 19:30

9/986 to chyba kolektura TS w Łomży, ale pewny nie jestem

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » 14 gru 2017, 20:04

Raczej nie. Ta kolektura własna TS w Łomży zapewne dostała numer 9/796, ale na mapie póki co znajdziemy ją w Białymstoku ;-)

http://www.lotto.pl/lotto/mapa-kolektur?nr=090796

Awatar użytkownika
Krzysiek1989
Mistrz typowania
Mistrz typowania

Post autor: Krzysiek1989 » wczoraj, 2:41

polaku pisze:
14 gru 2017, 17:04
Oczywiście, że już pisałem w tej sprawie, i to już kilka tygodni temu. Podziękowali, ale nie ma naprawy, więc albo nie potrafią sobie z tym poradzić, albo sprawę olali, uznając za mało istotną :evil:
Chyba to drugie ;-)

Awatar użytkownika
Snooki
Boss
Boss

Post autor: Snooki » wczoraj, 10:49

dziś byłam w Białowieży i przy okazji wstąpiłam do kolektury chciałam wypłacić kasę ze zdrapek i kupić nowe. Na samym początku Pani oddała mi Krzyżówkę XL mówiąc mi że u nich ta zdrapka jest zablokowana i ona nie może mi wypłacić wygranej zapytała mnie czy rozumiem więc jej mówię że wygraną mogę wypłacić w KAŻDEJ kolekturze i żeby chociaż spróbowała ją wbić ale ona swoje nie można i nie będzie próbować więc odpuściłam. Ok wbiła resztę zdrapek i pytam czy mają 500 tyś w banku a ona z tekstem że mają w sprzedaży 2 zdrapki 500 od ręki i Podwójna kasa :D tyle zdrapek w sprzedaży a u nich tylko 2 :D zabrałam kasę i wyszłam bo śmiać mi się chciało.

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » wczoraj, 10:55

Żenada :-? Żadnych innych zdrapek nie mieli? To jakaś duża kolektura? :-o
Nie lubię i unikam takich miejsc, gdzie na dzień dobry już są problemy :-/

Awatar użytkownika
Snooki
Boss
Boss

Post autor: Snooki » wczoraj, 11:19

to jest jedyna kolektura w Białowieży na przeciwko największego hotelu gdzie wiecznie są turyści. Białowieża to taka "wiocha" ale jeszcze w wakacje brałam tam różne zdrapki dziś mnie zaskoczyli że mają aż 2 do wyboru :)

Awatar użytkownika
polaku
Wymiatacz
Wymiatacz

Post autor: polaku » wczoraj, 14:24

W Białymstoku i okolicach nie spotkałem jeszcze kolektury z tak ograniczoną ofertą. Nie sprzedają żadnych zdrapek jedynie na stacjach benzynowych BP i Statoil. Pewnie żadnej wygranej zdrapki też nie można u nich wypłacić, ale nie próbowałem. Z kolei na wszystkich stacjach Lotos jest pełna oferta. Co ciekawe w innych miastach w Polsce na Statoil są zdrapki jak najbardziej, czasem wszystkie, a czasem tylko te najtańsze.

Odpowiedz