kumulacja bonusa

Dział poświęcony grze Multi Multi.
Odpowiedz
Bigben
Nowicjusz
Nowicjusz

kumulacja bonusa

Post autor: Bigben » 03 wrz 2017, 10:08

Jakiś czas temu była kumulacja bonusa w Multi Multi. Wynosił on 500 tys. zł. Ktos wygrał i zgarną bonus. Teraz znów bonus wzrósł do 500 tysięcy. Pomyślałem sobie że pewnie znów ktoś wygra i tak się stało. Utwierdza mnie to w przekonaniu że losowania są sterowane i kontrolowane. Totalnie tracę wiarę w szansę wygrania. Łupią zwykłych ludzi na ogromne pieniądze. Czasami dadzą komuś wygrać żeby w społeczeństwie rozniosła się wieść że jednak można w totka wygrać. Jestem za powołaniem komisji społecznej, która powiedzmy przez miesiąc będzie będzie nadzorowała w studiu losowania pod każdym względem i wtedy byśmy zobaczyli ile jest wygranych w ciagu miesiąca.

GrubyHajs
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Re: kumulacja bonusa

Post autor: GrubyHajs » 03 wrz 2017, 11:05

:lol: Komisja tam jest

Zgadzam sie tylko z 1 wg mnie losowania są sterowane pod budżet .Przecież nie inaczej. Widział ktoś ostatnio żeby w lotto padło ponad 10 głownych wygranych 1 stopnia ? 6 .Może ktoś z forum podać kiedy ostatnio miało miejsce coś takiego . ?Nie interesuje mnie lotto plus chodzi mi o lotto. Jak wytłumaczyć to z 80 szóstkami w latach '90 ubiegłego wieku? Bo nie mówcie że tylko cena .Pier...e głupie i tyle .

ravau
Bywalec
Bywalec

Post autor: ravau » 03 wrz 2017, 11:55

Polecam lekcje matematyki, wiele wyjasniają

GrubyHajs
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Post autor: GrubyHajs » 03 wrz 2017, 12:35

ravau pisze:
03 wrz 2017, 11:55
Polecam lekcje matematyki, wiele wyjasniają
to wyjaśnij matematyku skoro taki jestes pewny swego, jaka jest twoja teza na to? ;-) chetnie dowiem sie rozwin swoją odpowiedz

ravau
Bywalec
Bywalec

Post autor: ravau » 03 wrz 2017, 12:49

http://www.wynikilotto.net.pl/artykuly/ ... -znac,179/

podpunkt 5ty

80 szostek wynikalo z trafienia w popularny skreślany schemat, normalnie matematyczne szanse na dużą ilosc szostek są marne

Bigben
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Bigben » 03 wrz 2017, 14:24

Wiem że tam jest komisja, ale kto jest w komisji, co robi ta komisja, nad czym tak naprawdę czuwa? Patrzą jedynie czy kulki wpadają do urny! Mi chodzi o komisję, która będzie obserwowała wszystko, cały system informatyczny, wszystkie osoby które pracują przy losowaniu i oczywiście maszyny losujące. Przydałoby się również przejrzenie całego systemu do losowań np. Super szansy czy keno. Na jakich zasadach komputer losuje liczby i czy ktoś nie przypadkiem, nie ustawil tak programu by wypadały kombinacje nie znajdujące się w systemie. O to mi chodzi. Czy ktoś nie manipuluje przy maszynach losujących. Ale to za duży biznes i pewnie takiej komisji by nie wpuszczono do siedziby lotka.

Awatar użytkownika
ER33
Boss
Boss

Post autor: ER33 » 03 wrz 2017, 14:32

Z tym Keno to przydałoby się zlustrować cały ten proces :-|

ravau
Bywalec
Bywalec

Post autor: ravau » 03 wrz 2017, 14:54

po czym wnosicie, że nie ma takich komisji? Bo nie mówią o tym w tv?

Zdziwilibyście się, poszukajcie w necie ale nie na popularnych portalach a np world lottery association, nawet na stronie totalizator.pl są pewne ślady

Oczywiscie nie bronie ts bo mogliby takie informacje sami podawac dla swoich korzysci ale im sie nie chce bo wiekszosc populacji i tak zagra kilka razy w życiu

Awatar użytkownika
tier
Moderator
Moderator

Post autor: tier » 03 wrz 2017, 15:48

Na pewno TS nie jest do końca wiarygodne i raczej nie dowiemy się co i jak, jeżeli są jakieś wałki to wie o tym kilka osób. Komisja to komisja musi być, to tak jak w loterii paragonowej wygrała koleżanka minister, nie chce mi się wierzyć w przypadek.

ravau
Bywalec
Bywalec

Post autor: ravau » 03 wrz 2017, 15:55

tym tokiem myślenia można powiedzieć że wałki są wszędzie

Odpowiedz